Biraz da Ben

İşte özet bir özgeçmiş; Harika bir anne, baba ve kızkardeş, güzel bir çocukluk ve gençlik, 1988 yılında ODTÜ İktisat Bölümü’nden dereceli mezuniyet, yüksek lisans ve kısa bir akademisyenlik süreci, peşinden henüz adı Personel Müdürlüğü olan bölümde Personel Analisti unvanı ile başlangıç ve sonra adı güncellenerek değişen ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü olan bölümde bir kısmı çalışan ve büyük bir kısmı da yönetici olarak geçirilen, ardından danışmanlık, koçluk, eğitmenlikle devam eden 30 yıllık iş hayatı. Keyifle süren iş hayatının beraberinde elde ettiğim en büyük başarı, çok güzel bir evlilik, harika bir eş ve harika 2 evlat ve çekirdek ailemizin etrafında çok mutlu zaman geçirdiğimiz kocaman ailemiz. Ayrıca bir puanlı köpek ve bir de sarman kedi. Ve tabii benim harika dostlarım.

Tüm bunlar olup biterken hayatıma giren koçluk süreci, mutluluğu tanıma ve anlama araştırma ve çalışmaları ve onların beraberinde bana kattığı kişisel farkındalık ve kendini yeniden tanıma yolculuğu.

Bugün yaş artık ellilerde ama görüyorum ki yaş kaç olursa olsun her gün yeni bir gün, her gün yeni bir öğreti. Birazını bu sayfalardan paylaşabilirsem ne mutlu bana…